Valentin Boucer
majitel

Od roku 1990 jsem působil v oblasti dřevostaveb v Rakousku a od roku 2002 působím pod hlavičkou vlastní firmy na českém trhu. Převážnou většinu tuzemských staveb realizujeme na Vysočině a v Jihomoravském kraji (zejména v okolí Brna, Znojma a Třebíče).

Za kvalitu stavby osobně ručím. Pečlivě hlídám nejen průběh stavby, ale také použité materiály. V současnosti je na trhu mnoho firem, jež mají svůj postup, svoje metody a způsoby použití dřeva a materiálů na stavby domků. Pečlivě jsem studoval metody, postupy a vývoj na trhu a došel jsem k jednoznačnému závěru: rozhodl jsem se nakupovat dřevo z Německa, kde jsou na výrobce kladeny nejvyšší představitelné požadavky, a tudíž materiál, který dovážíme, je oproti jiným výrazně kvalitnější.

Jsem připraveni Vám poradit s výběrem nejvhodnějšího typového domu s ohledem na velikost a tvar pozemku. V případě potřeby změny projektu jsem k dispozici Vám co nejlépe poradit tak, aby vás stavba stála co nejméně. Nikoliv však na úkor kvality. Přijedu za Vámi a na místě samém si vysvětlíme vše potřebné pro případnou spolupráci na stavbě domku. Poradím jak a v čem co nejdříve začít, aby nedocházelo k časovým prodlevám

Cenově dostupné bydlení

Naším cílem je vytvoření dostupného bydlení pro co nejširší okruh zákazníků. Efektivním pracovním postupem dosahujeme dobrého výsledku ve srovnání poměru ceny a kvality domu, a to při velice nízkých provozních nákladech. Navíc našim zákazníkům garantujeme pevnou konečnou cenu, která je sjednána již při podpisu smlouvy. 1 m2 včetně DPH  je za 27.266 Kč. Nemusíte se tedy obávat nějakých  vícenákladů, o kterých byste nevěděli. Po celou dobu stavby tak máte přehled o svých financích.

Komplexní poradenský servis

Jsem připraven Vám poradit s výběrem nejvhodnějšího typového domu s ohledem na velikost a tvar pozemku. V případě potřeby změny projektu jsem k dispozici Vám co nejlépe poradit tak, aby vás stavba stála co nejméně. Nikoliv však na úkor kvality.

Nezávazná konzultace samozřejmostí

Pokud budete mít zájem, rád za Vámi přijedu, se vším poradím a vysvětlím vše potřebné pro případnou spolupráci na stavbě domku. Poradím, jak a v čem co nejdříve začít, aby nedocházelo k časovým prodlevám.

Komplexní poradenský servis

Celý dům postavíme před Vámi

Veškeré řezivo námi používané ke stavbě je vysušené na 15% vlhkost a je hoblované. Stavíme přímo před Vámi. Vy jste spoluúčastníky stavby a vidíte, jak se stavba montuje a jaký je použitý postup. Nepreferujeme sendvičovou stavbu (panelový systém). Podstatné rozdíly našeho technologického postupu oproti panelové výstavbě potenciálním zákazníkům velice rádi vysvětlím osobně.

Nezávazná konzultace samozřejmostí

Ke každé stavbě přistupujeme individuálně

Nestavíme vzorové domy, vždy konzultujeme se zákazníkem jeho požadavky na rodinný dům a společně s ním řešíme nejen co nejlepší provedení, ale i optimální cenovou nabídku. Všechny naše domy jsou postaveny na základové desce, jež je součástí dřevostavby a jsou v ní zabudovány veškeré rozvody.